Publications Office of the EU
Frankrijk-Straatsburg: Beheer van technische asbestdossiers en opstelling van asbestinventarissen vóór de werkzaamheden en andere aanverwante diensten voor de site van het Europees Parlement in Straatsburg. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Straatsburg: Beheer van technische asbestdossiers en opstelling van asbestinventarissen vóór de werkzaamheden en andere aanverwante diensten voor de site van het Europees Parlement in Straatsburg.

  • Gepubliceerd
    14/05/2019
  • Uiterste termijn
    21/06/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    28/06/2019
  • Gunning
    25/11/2019
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Europees Parlement
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR France
Locatie van de koper
NUTS code: FR France
Sector (CPV)
71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
700,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
700,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
06A70-2019-M014
Beschrijving

Het Europees Parlement heeft besloten om deze aanbesteding uit te schrijven om, via een raamovereenkomst, de diensten voor het beheer van technische asbestdossiers en de opstelling van asbestinventarissen vóór de werkzaamheden en andere aanverwante diensten te bestellen, voor de site in Straatsburg.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Europa-Parlamentet
Postadres: 1 avenue du Président Robert Schuman
Stad: Strasbourg
NUTS-code: FR
Postcode: 67070
Land: FRA
Contactpersoon: Direction générale des infrastructures et de la logistique, direction des infrastructures
Hoofdadres: www.europarl.europa.eu
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/06/2019 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
700,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
700,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Habitat santé environnement
Postadres: 91C route des Romains
Stad: Strasbourg
Postcode: 67200
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.