Publications Office of the EU
Duitsland-Dresden: Reparatie en onderhoud van elektrische uitrusting in gebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Dresden: Reparatie en onderhoud van elektrische uitrusting in gebouwen

  • Gepubliceerd
    03/09/2021
  • Uiterste termijn
    04/10/2021
  • Gunning
    22/11/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden
Plaats van uitvoering
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
50711000 Reparatie en onderhoud van elektrische uitrusting in gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
294,369.76 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
376,440.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
WV/Batterieanlagen/EU/2021
Beschrijving

Wartungsarbeiten an Batterieanlagen (USV-, BSV- und OP-Sicherheitslichtanlagen), Los 1 und Los 2

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden
Postadres: Fetscherstraße 74
Stad: Dresden
NUTS-code: DED21
Postcode: 01307
Land: DEU
Contactpersoon: Herr Stiel
Hoofdadres: www.uniklinikum-dresden.de
Elektronisch via:
https://www.evergabe.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.