Publications Office of the EU
Griekenland-Kalamata: Elektrotechnische installatiewerken - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Griekenland-Kalamata: Elektrotechnische installatiewerken

  • Gepubliceerd
    22/12/2018
  • Uiterste termijn
    28/01/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    01/02/2019
  • Gunning
    16/08/2019
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Δήμος Καλαμάτας
Plaats van uitvoering
NUTS code: EL653 Λακωνία, Μεσσηνία
Locatie van de koper
NUTS code: EL653 Λακωνία, Μεσσηνία
Sector (CPV)
45315100 Elektrotechnische installatiewerken
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
274,193.55 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
326,570.60 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
134/2019 Απόφαση Ο.Ε.
Beschrijving

Προμήθεια - τοποθέτηση εξοπλισμού, για αναβάθμιση παιδικών χαρών του Δήμου Καλαμάτας.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/02/2019 00:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.