Publications Office of the EU
Spanje-Barcelona: Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Barcelona: Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft

  • Aangekondigd
    15/07/2019
  • Geraamde publicatiedatum
    06/09/2019
  • Gepubliceerd
    18/11/2020
  • Uiterste termijn
    30/11/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    07/12/2020
  • Gunning
    04/02/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Institut Municipal de Serveis Socials
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES511 Barcelona
Locatie van de koper
NUTS code: ES511 Barcelona
Sector (CPV)
85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,219,344.76 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,528,241.66 EUR
Referentienummer inschrijving
20190336
Beschrijving

El objeto del contrato es la gestión del Centro Residencial de Inserción Can Planas para personas sin hogar del Instituto Municipal de Servicios Sociales de Barcelona, ​​con medidas de contratación pública sostenible.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Institut Municipal de Serveis Socials
Postadres: C/ València, 344
Stad: Barcelona
NUTS-code: ES511
Postcode: 08009
Land: ESP
Hoofdadres: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCN_IMSS
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/12/2020 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
5,219,344.76 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
2,528,241.66 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Progess, Projectes i Gestió de Serveis Socials, S. L.
Postadres:
Stad: Barcelona
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.