Publications Office of the EU
Polen-Wroclaw: Tandartspraktijk en aanverwante diensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Wroclaw: Tandartspraktijk en aanverwante diensten

  • Gunning
    10/07/2017
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
85130000 Tandartspraktijk en aanverwante diensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
6,332,858.58
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
621,140.86 PLN
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Stomatologiczne w zakresie – świadczenia ogólnostomatologiczne.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
6,332,858.58
Definitieve waarde van de opdracht
621,140.86 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Stomatologiczne Centrum Transferu Technologii Sp. z o.o. we Wrocławiu
Postadres: ul. Krakowska 26
Stad: Wrocław
Postcode: 50-425
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.