Publications Office of the EU
Zweden-Mariestad: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zweden-Mariestad: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning

  • Gepubliceerd
    13/02/2023
  • Uiterste termijn
    13/03/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    14/03/2023
  • Gunning
    25/04/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Mariestads Kommun
Plaats van uitvoering
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Locatie van de koper
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sector (CPV)
71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
13,000,000.00 SEK
Referentienummer inschrijving
22/237
Beschrijving

Upphandlingen avser ramavtal för avrop inom följande konsultkategorier: samhällsplanerare, mark- och exploateringsingenjör, markförvaltare,  avtalsspecialist exploatering, projektledare, bygglovshandläggare, byggnadsinspektör, kart- och mätingenjör samt miljöinspektör.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afvrpzsaes&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/03/2023 00:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
13,000,000.00 SEK
Gunning van het contract
Officiële naam: Public People AB
Postadres: Peter Lund, Skyttegatan 11
Stad: SALA
Postcode: 73334
Land: SWE

Officiële naam: Structor Miljöteknik AB
Postadres: Libergsgatan 6
Stad: ESKILSTUNA
Postcode: 632 21
Land: SWE

Officiële naam: Anso Lantmäterikonsult AB
Postadres: Västgötavägen 19
Stad: UDDEVALLA
Postcode: 45134
Land: SWE

Officiële naam: Dronecon AB
Postadres: Marbäck 264
Stad: HALMSTAD
Postcode: 30594
Land: SWE

Officiële naam: SWECSA AB
Postadres: Näckrosvägen 6
Stad: HALMSTAD
Postcode: 30293
Land: SWE

Officiële naam: ÅF-Infrastructure AB
Postadres:
Stad: STOCKHOLM
Postcode: 16999
Land: SWE

Officiële naam: WSP Sverige AB
Postadres:
Stad: STOCKHOLM-GLOBEN
Postcode: 12188
Land: SWE

Officiële naam: Metria AB
Postadres: Metria AB
Stad: Gävle
Postcode: 801 83
Land: SWE

Officiële naam: Umbral AB
Postadres: c/o Gabriella Gustafsson, Polhemsgatan 14
Stad: SOLNA
Postcode: 17158
Land: SWE

Officiële naam: Norconsult AB
Postadres: Box 8774
Stad: GÖTEBORG
Postcode: 40276
Land: SWE

Officiële naam: Plan- och bygglaget i norr AB
Postadres: c/o Viktor Linder, Dübengatan 22B
Stad: KIRUNA
Postcode: 98140
Land: SWE

Officiële naam: MAY Project support AB
Postadres: Grönkullavägen 2
Stad: LANDVETTER
Postcode: 43833
Land: SWE

Officiële naam: Fix Byggkonsulter Sverige AB
Postadres: Glädjevägen 3A
Stad: HÄSSELBY
Postcode: 16575
Land: SWE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.