Publications Office of the EU
Levering van fotokopieerapparaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Levering van fotokopieerapparaten

  • Gepubliceerd
    13/08/2025
  • Uiterste termijn
    22/09/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    22/09/2025
  • Gunning
    30/10/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Haute Ecole Robert Schuman
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BE344 Arr. Neufchâteau
Sector (CPV)
30120000 Fotokopieer- en offsetdrukmachines
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
206,342.40 EUR
Referentienummer inschrijving
PPP0RM-136/5057/2025-02
Beschrijving

Levering van fotokopieerapparaten

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.publicprocurement.be
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.publicprocurement.be
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
22/09/2025 10:00
Gunningsmethode
Criterium:
Type: cost
Beschrijving: Prix
Gewicht (percentage, exact): 50
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Conformité aux standards de normes européennes
Gewicht (percentage, exact): 15
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Service après-vente
Gewicht (percentage, exact): 10
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Caractéristiques écologiques des machines
Gewicht (percentage, exact): 20
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Formation aux utlisateurs
Gewicht (percentage, exact): 5
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
206,342.40 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: C.K. S.A.
Postadres:
Stad: Steinfort
Postcode: 8440
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.