Publications Office of the EU
Denemarken-Esbjerg: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Denemarken-Esbjerg: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie

  • Gepubliceerd
    26/01/2016
  • Uiterste termijn
    23/02/2016
  • Gunning
    12/05/2016
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Esbjerg Kommune
Plaats van uitvoering
NUTS code: DK032 Sydjylland
Locatie van de koper
NUTS code: DK032 Sydjylland
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,500,000.00 DKK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,214,000.00 DKK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Opgaven omfatter teknisk rådgivning og bistand vedrørende projektering og opførelse af ny daginstitution Gl.Vardevej 97 for 55 vuggestuebørn og ca. 160 børnehavebørn med tilhørende personalefaciliteter, udeanlægsom parkering og legeplads. Som en del af rådgivningen af opgaven indgår en vurdering af om eksisterende bygværker på grunden delvist kan indgå i den nye bebyggelse, således at opgaven omfatter renovering af eksisterende bygninger i kombination med nyopførelse og tilbygning. Samtlige entrepriseydelser udbydes ifagentreprise og rådgiveren gennemfører byggeledelse samt fagtilsyn.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Esbjerg Ingeniørerne ApS
Nationaal registratienummer: 36035382
Postadres: Vestre Dokkaj 1
Stad: Esbjerg
NUTS-code: DK03
Postcode: 6700
Land: DNK
Contactpersoon: Finn Moe Bojsen
Hoofdadres: http://www.esbjergkommune.dk/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,500,000.00 DKK
Definitieve waarde van de opdracht
2,214,000.00 DKK
Gunning van het contract
Officiële naam: Hallen & Nordby A/S
Postadres: Skolegade 85
Stad: Esbjerg
Postcode: 6700
Land: DNK
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.