Publications Office of the EU
Sluiting van de kaderovereenkomst voor de levering van gegolfd staal, gelaste mazen en gewalst staal in de autonome gemeenschap Murcia, in het kader van het plan voor herstel, transformatie en veerkracht, gefinancierd door de Europese Unie – NextGenerationEU, en andere bestellingen. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Sluiting van de kaderovereenkomst voor de levering van gegolfd staal, gelaste mazen en gewalst staal in de autonome gemeenschap Murcia, in het kader van het plan voor herstel, transformatie en veerkracht, gefinancierd door de Europese Unie – NextGenerationEU, en andere bestellingen.

  • Gepubliceerd
    27/10/2025
  • Uiterste termijn
    11/11/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    14/11/2025
  • Gunning
    23/01/2026
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Empresa de Transformación Agraria S.A.,S.M.E., M.P., (TRAGSA)
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
14622000 Staal
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
TSA0081784
Beschrijving

Sluiting van de kaderovereenkomst voor de levering van gegolfd staal, gelaste mazen en gewalst staal in de autonome gemeenschap Murcia, in het kader van het plan voor herstel, transformatie en veerkracht, gefinancierd door de Europese Unie – NextGenerationEU, en andere bestellingen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=VYcIDYxTiQmAAM7L03kM8A%3D%3D
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/11/2025 14:30
Plaats van uitvoering
CPV-code
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Precio.
Gewicht (percentage, exact): 100
Geraamde waarde
2,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: ALMACEN DE HIERROS ALMERO S.L.
Postadres:
Stad: SAN JOSE DE LA RINCONADA
Postcode: 41300
Land:
Officiële naam: Eduardo Ayala, Hierros S.L
Postadres:
Stad: Olula Del Río
Postcode: 04860
Land:
Officiële naam: HIERROS MANUEL VIDAL S.A.U
Postadres:
Stad: Zamora
Postcode: 49023
Land:
Officiële naam: Ilitragua sl
Postadres:
Stad: Elche
Postcode: 03292
Land:
Officiële naam: PERFILES Y PLACAS S.L.
Postadres:
Stad: SEVILLA
Postcode: 41092
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.