Publications Office of the EU
Duitsland-Solingen: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Solingen: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel

  • Geannuleerd
    16/11/2018
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Canceled
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Solingen
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA19 Solingen, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DEA19 Solingen, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
182,253.74 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
V18/KC-R/200
Beschrijving

Der Rahmenvertrag bezieht sich auf die vorübergehende Gestellung von Zeitarbeitskräften (Hilfskräfte) für die Unterhaltsreinigung zur Abdeckung von Arbeitsspitzen.
Laufzeit 2 Jahre + Verlängerungsoption für ein weiteres Jahr.
Pro Anbieter wird maximal ein Los vergeben.
Die Lose werden in der Rangfolge ihrer wirtschaftlichen Wertung vergeben.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.