Publications Office of the EU
(Provia-ID 114114) Reparatie trein ÖBB 9481 4746 602 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

(Provia-ID 114114) Reparatie trein ÖBB 9481 4746 602

  • Gunning
    03/05/2024
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
ÖBB-Technische Services-GmbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: anyw
Locatie van de koper
NUTS code: AT130 Wien
Sector (CPV)
50220000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met spoorwegen en andere uitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
495,345.00 EUR
Referentienummer inschrijving
ProVia-ID 114114
Beschrijving

O Bevinding o Demontage en montage van de relevante onderdelen, Voorbereiding voor vervanging van een profiel in de carrosseriestructuur o Gedeeltelijke uitwisseling van geëxtrudeerd profiel incl. vervanging vulinrichting en zuiginrichting o Vervanging van de bovenste lange balken o Verfreparaties o inbedrijfstelling van de complete trein

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Preis
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
495,345.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Siemens Mobility Austria GmbH
Postadres:
Stad: Wien
Postcode: 1210
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.