Publications Office of the EU
Polen-Sejny: Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Sejny: Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging

  • Gunning
    11/10/2013
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL843 Suwalski
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
92,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
564,492.49 PLN
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Przetarg nieograniczony powyżej 200 tys. euro na zakup i dostawę leków z podziałem na 12 pakietów.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
92,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
564,492.49 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Sanofi-Aventis Sp. z o.o.
Postadres: ul. Bonifraterska 17
Stad: Warszawa
Postcode: 00-203
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.