Publications Office of the EU
Aquisição de Reagentes para a Área de Química e Imunoquímica - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de Reagentes para a Área de Química e Imunoquímica

  • Gepubliceerd
    21/06/2024
  • Uiterste termijn
    24/07/2024
  • Gunning
    08/04/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Unidade Local de Saúde de Entre o Douro e Vouga, E. P. E.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Sector (CPV)
33696500 Laboratoriumreagentia
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,357,746.92 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
10,392,841.00 EUR
Referentienummer inschrijving
0182466.122024
Beschrijving

Aquisição de Reagentes para a Área de Química e Imunoquímica

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
required
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Fator Preço
Gewicht (percentage, exact): 60
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Fator Adequação Técnica
Gewicht (percentage, exact): 40
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Fator Preço
Gewicht (percentage, exact): 60
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Fator Avaliação Técnica
Gewicht (percentage, exact): 40
Geraamde waarde
5,357,746.92 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
10,392,841.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Abbott Laboratórios, Lda
Postadres:
Stad: Amadora
Postcode: 2610-008
Land:
Officiële naam: Abbott Laboratórios, Lda
Postadres:
Stad: Amadora
Postcode: 2610-008
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.