Publications Office of the EU
Slowakije-Vysoké Tatry: Aardgas - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slowakije-Vysoké Tatry: Aardgas

  • Gepubliceerd
    07/08/2020
  • Uiterste termijn
    09/09/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    09/09/2020
  • Gunning
    16/12/2020
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Plaats van uitvoering
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Sector (CPV)
09123000 Aardgas
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
377,454.52 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
355,412.80 EUR
Referentienummer inschrijving
92020
Beschrijving

Predmetom zákazky je dodávka zemného plynu do odberných miest verejného obstarávateľa.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Nationaal registratienummer: 00227811
Postadres: Vyšné Hágy 10
Stad: Vysoké Tatry
NUTS-code: SK041
Postcode: 059 84
Land: SVK
Contactpersoon: Róbert Pastrnák
Hoofdadres: http://www.hagy.sk
Elektronisch via:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/427506
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/09/2020 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
377,454.52 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
355,412.80 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Postadres: Mlynské nivy 44/a
Stad: Bratislava
Postcode: 825 11
Land: SVK
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.