Publications Office of the EU
Polen-Siedlce: Benodigdheden voor angioplastie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Siedlce: Benodigdheden voor angioplastie

  • Gepubliceerd
    30/08/2016
  • Uiterste termijn
    04/10/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    04/10/2016
  • Gunning
    08/11/2016
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL Polska
Locatie van de koper
NUTS code: PL Polska
Sector (CPV)
33111730 Benodigdheden voor angioplastie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,106,178.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,246,262.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
5
Referentienummer inschrijving
FZP/28-FZP/16
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umów, specjalistycznego, sterylnego sprzętu jednorazowego użytku dla Ośrodka Kardiologii Inwazyjnej oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej.
W celu zwiększenia dostępności Wykonawców do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 5 zadań – pakietów.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Postadres: ul. Poniatowskiego 26
Stad: Siedlce
NUTS-code: PL
Postcode: 08-110
Land: POL
Contactpersoon: Bogumiła Golbiak
Hoofdadres: http://www.szpital.siedlce.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/10/2016 10:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.