Publications Office of the EU
Duitsland-Dortmund: Schoolmeubilair - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Dortmund: Schoolmeubilair

  • Gepubliceerd
    14/05/2021
  • Uiterste termijn
    08/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    09/06/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Vergabe und Beschaffungszentrum Dortmund
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
39160000 Schoolmeubilair
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
5
Referentienummer inschrijving
L275/21
Beschrijving

Lieferung von Schulmöbeln in 5 Losen gemäß Vergabeunterlagen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYYFDD8P
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/06/2021 23:59
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.