Publications Office of the EU
Roemenië-Craiova: Reparatie en onderhoud van röntgenuitrusting - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Roemenië-Craiova: Reparatie en onderhoud van röntgenuitrusting

  • Gepubliceerd
    08/10/2019
  • Uiterste termijn
    11/11/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    11/11/2019
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Spitalul Clinic Județean de Urgență Craiova
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO411 Dolj
Locatie van de koper
NUTS code: RO411 Dolj
Sector (CPV)
50421200 Reparatie en onderhoud van röntgenuitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,984,264.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
26
Referentienummer inschrijving
5002142_2019_PAAPD1095923
Beschrijving

Acord-cadru service aparatura si echipamente medicale de la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor, conform OUG 107/2017.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Spitalul Clinic Județean de Urgență Craiova
Nationaal registratienummer: 5002142
Postadres: Str. Tabaci nr. 1
Stad: Craiova
NUTS-code: RO411
Postcode: 200642
Land: ROU
Contactpersoon: Alina Maria Barboianu
Hoofdadres: www.scjuc.ro
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
11/11/2019 15:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

50421200 - Reparatie en onderhoud van röntgenuitrusting

33110000 - Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik

33000000 - Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging

33100000 - Medische apparatuur

33111000 - Röntgenapparatuur

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.