Publications Office of the EU
Dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowwych - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowwych

  • Gepubliceerd
    15/05/2024
  • Uiterste termijn
    14/06/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    14/06/2024
  • Gunning
    26/08/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
CPD MSWiA
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sector (CPV)
32420000 Netwerkuitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
6,792,047.50 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
1/CPD/PN/SPRZ_SIECIOWY/2024
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowych

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://cpdmswia.ezamawiajacy.pl/
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://cpdmswia.ezamawiajacy.pl/
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
14/06/2024 10:30
Plaats van uitvoering
CPV-code

32420000 - Netwerkuitrusting

32413000 - Geïntegreerd netwerk

32410000 - Lokaal netwerk

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.