Publications Office of the EU
Feuerwehrfahrzeuge - Gerätewagen Logistik 2 (GW-L2) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Feuerwehrfahrzeuge - Gerätewagen Logistik 2 (GW-L2)

  • Gepubliceerd
    28/03/2024
  • Uiterste termijn
    16/04/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    17/04/2024
  • Gunning
    25/06/2024
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Polizeiinspektion Zentrale Dienste Sachsen-Anhalt
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
34144210 Brandbluswagens
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
15.1.30-FW-302-24
Beschrijving

Feuerwehrfahrzeuge - 11x Gerätewagen Logistik 2 (GW-L2) - (9x fest, 2x optional)

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://www.evergabe-online.de
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
http://www.evergabe-online.de
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/04/2024 10:00
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Logiroll
Postadres:
Stad: Herbstein
Postcode: 36358
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.