Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warschau: Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater

  • Gepubliceerd
    30/06/2023
  • Uiterste termijn
    27/07/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    27/07/2023
  • Gunning
    27/09/2023
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S. A. zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000146138
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Locatie van de koper
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sector (CPV)
45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,233,840.06 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,121,280.00 PLN
Referentienummer inschrijving
00832/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/B/2023
Beschrijving

Wymiana sieci wodociągowej L ca 678 m metodą bezwykopową (kraking statyczny) wraz z wymianą przyłączy wodociągowych na terenie Warszawy w Dzielnicy Mokotów.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://mpwik-waw.eb2b.com.pl/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/07/2023 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,233,840.06 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
2,121,280.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Inżynieryjnych DROKAN Sp. z o.o.
Postadres: ul. Celofanowa 2
Stad: Warszawa
Postcode: 04-711
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.