Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Vlees - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warschau: Vlees

  • Gepubliceerd
    25/03/2022
  • Uiterste termijn
    28/04/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    28/04/2022
  • Gunning
    09/06/2022
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Locatie van de koper
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sector (CPV)
15110000 Vlees
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,708,048.30 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
30/DZZ/2022
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest:
Zadanie nr 1: Dostawa mięsa czerwonego, podrobów i tłuszczy zwierzęcych (dostawa różnego rodzaju mięsa wieprzowego, wołowego, kości schabowych i słoniny).
Zadanie nr 2: Dostawa mięsa drobiowego świeżego (dostawa różnego rodzaju filetów z piersi indyka, kurczaków, skrzydełek).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) wraz z podaniem wymaganych ilości został określony w załączniku nr 1, 1A, 2, 2A do SWZ.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
Nationaal registratienummer: PL911
Postadres: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
Stad: Warszawa
NUTS-code: PL911
Postcode: 00-908
Land: POL
Contactpersoon: Justyna Kluza - Kajka
Hoofdadres: http://www.wat.edu.pl
Elektronisch via:
https://wat.ezamawiajacy.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/04/2022 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.