Publications Office of the EU
Tsjechië-Krnov: Medische apparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Krnov: Medische apparatuur

  • Gepubliceerd
    26/10/2018
  • Uiterste termijn
    26/11/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    26/11/2018
  • Gunning
    18/12/2018
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ08 Moravskoslezsko
Locatie van de koper
NUTS code: CZ08 Moravskoslezsko
Sector (CPV)
33100000 Medische apparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,393,111.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
799,597.00 CZK
Raadpleeg elk perceel voor details
Referentienummer inschrijving
SZZ/FMP/2018/04/zdravotnické vybavení SZZ - 4.etapa
Beschrijving

1 ks - Porodní vana

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://msk.ezak.cz/vz00004361
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
26/11/2018 09:50
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
3,393,111.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
799,597.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Promos spol. s r.o. projekce, montáže, servis
Postadres: Nová 177
Stad: Valašské Meziříčí
Postcode: 757 01
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.