Publications Office of the EU
Levering, montage, installatie en inbedrijfstelling van chemotherapiestoelen. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Levering, montage, installatie en inbedrijfstelling van chemotherapiestoelen.

  • Gepubliceerd
    29/08/2025
  • Uiterste termijn
    29/09/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    29/09/2025
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Sector (CPV)
33192210 Onderzoektafels
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
182,500.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
ZP.220.85.25
Beschrijving

1. Het voorwerp van het contract is: Levering, montage, installatie en inbedrijfstelling van chemotherapiestoelen, hierna „apparatuur” genoemd. 2. De beschrijving van het voorwerp van de opdracht is opgenomen in het formulier “Vereiste parameters” (bijlage II). 2 bij de SWZ, hierna ook: „FPW”), moet dit formulier noodzakelijkerwijs samen met het inschrijvingsformulier (bijlage II) worden ingediend. 1 aan de FTZ, hierna ook „FO” genoemd. 3. De aanbestedende dienst verlangt dat de aangeboden apparatuur een medisch hulpmiddel is in de zin van de wet op medische hulpmiddelen van 7 april 2022 (Staatsblad 2022, nr. Staatsblad 2024, item 1620, zoals gewijzigd, hierna: „UoWM”), in de handel gebracht en gebruikt op het grondgebied van de Republiek Polen overeenkomstig de geldende bepalingen. 4. De bestellende partij op grond van art. 2 van de wet inzake overheidsopdrachten gunt de opdracht in percelen, die elk het voorwerp uitmaken van een afzonderlijke procedure. 5. De aanbestedende dienst staat in een bepaalde procedure de indiening van deelinschrijvingen niet toe. De opdracht bestaat uit 1 taak. De procedure betreft de aankoop van één type apparatuur. 6. De aanbestedende dienst staat de indiening van varianten niet toe.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
29/09/2025 09:05
Plaats van uitvoering
CPV-code
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Cena brutto -60%
Gewicht (percentage, exact):
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: parametry techniczne -35%
Gewicht (percentage, exact):
Criterium:
Type: cost
Beschrijving: okres gwarancji -5%
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
182,500.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.