Publications Office of the EU
CY-Nicosia: Medische verzekeringen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CY-Nicosia: Medische verzekeringen

  • Gepubliceerd
    31/05/2012
  • Uiterste termijn
    31/07/2012
  • Geannuleerd
    11/10/2012
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Geannuleerd
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Ίδρυμα Προώθησης Έρευνας
Plaats van uitvoering
NUTS code: CY000 Κύπρος
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
66512220 Medische verzekeringen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
250,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Το Ίδρυμα Προώθησης Έρευνας προκηρύσσει Διαγωνισμό για την αγορά υπηρεσιών ασφάλειας ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης για τους υπαλλήλους του και τους εξαρτώμενους τους.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Κιβώτιο Προσφορών Ιδρύματος Προώθησης Έρευνας
Postadres: Λεωφόρος Στροβόλου 123
Stad: Λευκωσία
Postcode: 2042
Land: CYP
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
31/07/2012 12:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
250,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.