Publications Office of the EU
Frankrijk-Parijs: Bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Parijs: Bouwwerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    05/10/2022
  • Uiterste termijn
    02/11/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    02/11/2022
  • Gunning
    06/03/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
Yes
Koper
ghu ap-hp.centre universite paris cite
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR101 Paris
Locatie van de koper
NUTS code: FR101 Paris
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
16,130,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
16,130,000.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
11
Referentienummer inschrijving
22-TV267NCK
Beschrijving

marchés de travaux d'entretien 2023-2027 du ghu ap-hp Centre - université Paris Cité de l'assistance Publique-Hôpitaux de Paris. Lot 04 : CCH - peinture et revêtement de sol- lot 14 : CCH - plomberie - cVC - lot 16 : CCH - stores et volets roulants - lot 09 : CCH - voiries et réseaux divers - lot 11 : CCH - électricité-Cfo-Cfa-Ssi - lot 33 : NCK - faux Plafonds - lot 20 : NCK - électricité-Cfo-Cfa - lot 26 : NCK - plomberie sanitaire - lot 30 : NCK - paillasses - lot 32 : NCK - fluides Médicaux - lot 70 : CUP - désamiantage

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/11/2022 13:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.