Publications Office of the EU
Frankrijk-La Plaine Saint-Denis: Bouwadvies - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-La Plaine Saint-Denis: Bouwadvies

  • Gepubliceerd
    01/02/2014
  • Uiterste termijn
    25/03/2014
  • Gunning
    16/05/2014
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Établissement français du sang
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71315200 Bouwadvies
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
130,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
61,620.00 EUR
Referentienummer inschrijving
ACNAT13071
Beschrijving

La réalisation de diagnostics de «sécurité» des sites dont l'Établissement français du sang (EFS) n'est pas propriétaire et la définition des interventions nécessaires à la correction des désordres susceptibles de présenter des risques pour les personnes.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Établissement français du sang
Postadres: 20 avenue du Stade de France
Stad: La Plaine-Saint-Denis Cedex
Postcode: 93218
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
130,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
61,620.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Qualiconsult
Postadres: 1 bis rue du petit Clamart, bât E, Vélizy Plus
Stad: Vélizy Cedex
Postcode: 78941
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.