Publications Office of the EU
Frankrijk-Rennes: Computeruitrusting en -benodigdheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Rennes: Computeruitrusting en -benodigdheden

  • Gepubliceerd
    04/10/2022
  • Uiterste termijn
    09/11/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    09/11/2022
  • Gunning
    27/12/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
agence Régionale de Santé
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRH0 Bretagne
Locatie van de koper
NUTS code: FRH Bretagne
Sector (CPV)
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
250,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
250,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

fourniture de petits matériels et fournitures informatique, périphériques et accessoires au profit du siège de l'agence Régionale de Santé Bretagne et de ses Délégations Départementales

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2104901&orgAcronyme=h8j
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/11/2022 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
250,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
250,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: calestor
Postadres: 14/38 rue Alexandre
Stad: Gennevilliers
Postcode: 92230
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.