Publications Office of the EU
Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

  • Gepubliceerd
    19/02/2024
  • Uiterste termijn
    18/03/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    27/03/2024
  • Gunning
    06/06/2024
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
79417000 Veiligheidsadviezen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
330,578.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2474/2024
Beschrijving

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
required
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/03/2024 14:18
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Aumento funcionalidades y Equipamiento.
Gewicht (percentage, exact): 35
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Horas de formación adicional.
Gewicht (percentage, exact): 5
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: INCLUSIÓN DE SOPORTE (24X7X365) Sobre el SIEM .
Gewicht (percentage, exact): 10
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Precio oferta.
Gewicht (percentage, exact): 5
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Memoria Descriptiva.
Gewicht (percentage, exact): 45
Geraamde waarde
330,578.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Servicios Microinformática SA
Postadres:
Stad: LLEIDA
Postcode: 25003
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.