Publications Office of the EU
Duitsland-Büsum: Bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Büsum: Bouwwerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    29/10/2019
  • Uiterste termijn
    28/11/2019
  • Gunning
    16/12/2019
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Kur- und Tourismus Service Büsum
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Locatie van de koper
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,372,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,866,488.54 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Rohbauarbeiten einschließlich der Baustellen- und Sicherheitseinrichtung.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
www.e-vergabe-sh.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,372,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1,866,488.54 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Kähler Bau GmbH & Co. KG
Postadres: Rechenmeisterweg 14
Stad: Büsum
Postcode: 25761
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.