Publications Office of the EU
Tsjechië-Praag: Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Praag: Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling

  • Gepubliceerd
    12/04/2022
  • Uiterste termijn
    10/05/2022
  • Gunning
    30/11/2022
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
ČR - Technologická agentura České republiky
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ0 Česko
Locatie van de koper
NUTS code: CZ0 Česko
Sector (CPV)
73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,862,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,861,736.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,862,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
2,861,736.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: EEIP, a.s.
Postadres: Šeříková 618/4
Stad: Praha
Postcode: 15000
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.