Publications Office of the EU
Onderhouds- en andere verbeteringswerkzaamheden in de kantoren van de Gemeenschapsraad van Polystypos - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Onderhouds- en andere verbeteringswerkzaamheden in de kantoren van de Gemeenschapsraad van Polystypos

  • Gepubliceerd
    28/05/2026
  • Uiterste termijn
    11/06/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    11/06/2026
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΟΛΥΣΤΥΠΟΥ
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CY000 Κύπρος
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
125,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
03/2026
Beschrijving

Onderhouds- en andere verbeteringswerkzaamheden in de kantoren van de Gemeenschapsraad van Polystypos.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=8986963
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.eprocurement.gov.cy/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=8986963
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
11/06/2026 11:30
CPV-code

45000000 - Bouwwerkzaamheden

45400000 - Afwerking van gebouwen

45200000 - Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden

Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Χαμηλότερη Τιμή
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
125,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.