Publications Office of the EU
Roemenië-Boekarest: Diensten voor speciaal personenvervoer over land - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Roemenië-Boekarest: Diensten voor speciaal personenvervoer over land

  • Gepubliceerd
    30/09/2019
  • Uiterste termijn
    30/10/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    30/10/2019
  • Gunning
    09/12/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Federația Română de Judo
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sector (CPV)
60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
902,650.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
725,900.00 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
7
Referentienummer inschrijving
143973782019PAAPD1091685
Beschrijving

Achizitie de servicii de transport rutier specializat de pasageri cu autoturisme, cu microbuze de la 9-23 de locuri si autocare de la 30-58 de locuri, categoria intai, cu sofer, pentru rute interne si externe. Achizitia este structurata pe 7 loturi.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Federația Română de Judo
Nationaal registratienummer: 14397378
Postadres: Str. Vasile Conta nr. 16
Stad: Bucureşti
NUTS-code: RO321
Postcode: 020954
Land: ROU
Contactpersoon: Rodica Macovei
Hoofdadres: www.frjudo.ro
Inschrijven mogelijk
Submission for one lot only
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/10/2019 15:00
CPV-code

60130000 - Diensten voor speciaal personenvervoer over land

34000000 - Vervoersmaterieel en bijbehorende producten

34100000 - Motorvoertuigen

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.