Publications Office of the EU
Polen-Katowice: Bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Katowice: Bouwwerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    22/06/2017
  • Uiterste termijn
    07/08/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    07/08/2017
  • Gunning
    05/01/2018
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Miasto Katowice
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL22A Katowicki
Locatie van de koper
NUTS code: PL22A Katowicki
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
97,507,261.79 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
66,102,996.86 PLN
Referentienummer inschrijving
BZP.271.1.74.2017
Beschrijving

Rozbudowa Drogi Krajowej nr 81 na odcinku ul. Kościuszki z budową węzła Armii Krajowej – etap IV. Etap IV obejmuje rozbudowę odcinka drogi ul. Tadeusza Kościuszki od wiaduktu kolejowego do wysokości Stacji Paliw, przebudowę odcinka drogi ul. Armii Krajowej i skrzyżowania ulic Armii Krajowej – Kościuszki jako węzła dwupoziomowego, przebudowę ul. Małachowskiego, ul. Harcerzy Września 1939 oraz odcinka drogi dojazdowej – ul. Bez nazwy. Szczegółowy zakres prac określają:
a) warunki realizacji przedmiotu zamówienia;
b) przedmiary robót;
c) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, d) dokumentacja projektowa;
e) wzór umowy. Wymagania dot. zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób – art. 29 ust. 3a ustawy – Zamawiający uzna warunek za spełniony, gdy Wykonawca złoży oświadczenie o zatrudnieniu zgodnie pkt. 10.6 SIWZ. Zamówienie jest współfiin. przez UE ze środków programu „Infrastrukturura i Środowisko” 2014–2020.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Urząd Miasta Katowice, Wydział Inwestycji
Postadres: ul. Warszawska 4, pok. 364
Stad: Katowice
NUTS-code: PL22A
Postcode: 40-006
Land: POL
Contactpersoon: Aleksandra Czambor
Hoofdadres: http://bip.katowice.eu
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/08/2017 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
97,507,261.79 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
66,102,996.86 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Konsorcjum firm lider: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB – Podbeskidzie Sp. z o.o.
Postadres: ul. Górny Bór 31 A
Stad: Skoczów
Postcode: 43-430
Land: POL

Officiële naam: Partner: M-Silnice a.s.
Postadres: 530 03 Pardubice
Stad: Husova 1697
Postcode:
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.