Publications Office of the EU
Noorwegen-Oslo: Diensten in verband met software - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Oslo: Diensten in verband met software

  • Gunning
    30/05/2014
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Skatteetaten
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO081 Oslo
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
72260000 Diensten in verband met software
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,000,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,000,000.00 NOK
Referentienummer inschrijving
2014/353238
Beschrijving

The Tax Department would like to enter into a direct one year contract with Oracle for access to the ACS programme. The programme ensures the Tax Department access to internal Oracle competence for the administration of various Oracle applications. The Tax Department does not see that equivalent services are available outside Oracle.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
4,000,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
4,000,000.00 NOK
Gunning van het contract
Officiële naam: Oracle Norge
Postadres: Vollsveien 2
Stad: Lysaker
Postcode: 1326
Land: NOR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.