Publications Office of the EU
Spanje-Madrid: Werkzaamheden aan intercityspoorwegen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Madrid: Werkzaamheden aan intercityspoorwegen

  • Aangekondigd
    02/04/2021
  • Geraamde publicatiedatum
    30/06/2021
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inactief
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Administrador de Infraestructuras Ferroviarias (ADIF)
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES España
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
45234110 Werkzaamheden aan intercityspoorwegen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
24,634,395.12 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Ejecución de obras del proyecto constructivo para la supresión bloque telefónico Zafra-los Rosales.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://elicitadores.adif.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
24,634,395.12 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.