Publications Office of the EU
Tsjechië-Praag: Opstalverzekeringen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Tsjechië-Praag: Opstalverzekeringen

  • Gepubliceerd
    22/09/2023
  • Uiterste termijn
    23/10/2023
  • Gunning
    14/12/2023
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Energotrans, a.s.
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ01 Praha
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
66515200 Opstalverzekeringen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
14,829,863.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Het voorwerp van de overheidsopdracht is de uitvoering van de verzekeringsactiviteit door de verzekeraar, die bestaat in de verzekering van de activa van Energotrans a.s. en het aanbieden van een bedrijfsonderbrekingsverzekering. De verzekerde is Energotrans, a.s. Voor de uitvoering van deze overheidsopdracht wordt een verzekeringsovereenkomst gesloten met één leverancier.
Mevr.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Energotrans, a.s.
Nationaal registratienummer: 47115726
Postadres: Duhová 1444/2
Stad: Praha
NUTS-code: CZ010
Postcode: 14000
Land: CZE
Contactpersoon: Monika Roučková
Hoofdadres: https://www.cez.cz
Elektronisch via:
https://nen.nipez.cz/profil/EGS
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
14,829,863.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Postadres: U Sluncové 711/8
Stad: Praha - Karlín
Postcode: 18600
Land: CZE

Officiële naam: Direct pojišťovna, a.s.
Postadres: Nové sady 996/25
Stad: Brno - Staré Brno
Postcode: 60200
Land: CZE

Officiële naam: Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
Postadres: Římská 2135/45
Stad: Praha - Vinohrady
Postcode: 12000
Land: CZE

Officiële naam: MAXIMA pojišťovna, a.s.
Postadres: Italská 1583/24
Stad: Praha - Vinohrady
Postcode: 12000
Land: CZE

Officiële naam: Slavia pojišťovna a.s.
Postadres: Táborská 940/31
Stad: Praha - Nusle
Postcode: 14000
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.