Publications Office of the EU
Duitsland-Keulen: T-shirts en overhemden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Keulen: T-shirts en overhemden

  • Gepubliceerd
    08/04/2022
  • Uiterste termijn
    01/06/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    01/06/2022
  • Gunning
    28/11/2022
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Stadt Köln - 37/Amt für Feuerschutz, Rettungsdienst und Bevölkerungsschutz
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
18330000 T-shirts en overhemden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
309,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
294,054.40 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
2022-0039-37-3 (vergebener Auftrag)
Beschrijving

Rahmenvertrag über 2 Jahre mit Verlängerungsoptionen bis auf maximal 4 Jahre zur Lieferung von Poloshirts und T-Shirts.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://vergabe.stadt-koeln.de/VMPSatellite/notice/CXQ0YYRYCQ8
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/06/2022 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.