Publications Office of the EU
Schrank- u. Arbeitstischanlagen EWO - Klinikum Oldenburg – Erweiterungsbau Ost – ZNA, OP, Intensiv- IMC, Pflege, Aufnahmestation - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Schrank- u. Arbeitstischanlagen EWO - Klinikum Oldenburg – Erweiterungsbau Ost – ZNA, OP, Intensiv- IMC, Pflege, Aufnahmestation

  • Gepubliceerd
    07/02/2025
  • Uiterste termijn
    03/03/2025
  • Gunning
    07/05/2025
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Klinikum Oldenburg AöR
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE943 Oldenburg (Oldenburg), Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2025000019
Beschrijving

Schrank- u. Arbeitstischanlagen EWO - Klinikum Oldenburg – Erweiterungsbau Ost – ZNA, OP, Intensiv- IMC, Pflege, Aufnahmestation

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://bieter.ehealth-evergabe.de/bieter/api/external/deeplink/subproject/53140a77-d06a-4555-8126-6cce2de4e8a1
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://bieter.ehealth-evergabe.de/bieter/api/external/deeplink/subproject/53140a77-d06a-4555-8126-6cce2de4e8a1
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
1,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: H. Lohmann Möbel GmbH
Postadres:
Stad: Everswinkel
Postcode: 48351
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.