Publications Office of the EU
Roemenië-Otopeni: Reparatie- en onderhoudsdiensten voor militaire lucht- en ruimtevaartuigen en raketten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Otopeni: Reparatie- en onderhoudsdiensten voor militaire lucht- en ruimtevaartuigen en raketten

  • Gunning
    24/12/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO122 Braşov
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
50650000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor militaire lucht- en ruimtevaartuigen en raketten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
13,066,200.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
13,066,200.00 RON
Referentienummer inschrijving
A1-10965
Beschrijving

Aplicarea buletinului service nr. Ro 34-13/2019 la doua elicoptere militare tip IAR-330 Puma SOCAT pentru înlocuirea elementelor uzate moral care au ajuns la limita de funcţionare.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
13,066,200.00
Definitieve waarde van de opdracht
13,066,200.00 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: Societatea IAR
Postadres: Str. Hermann Oberth nr. 34
Stad: Ghimbav
Postcode: 507075
Land: ROU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.