Publications Office of the EU
AI-tjänst för styrning av fastighetsautomation - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AI-tjänst för styrning av fastighetsautomation

  • Gepubliceerd
    04/09/2026
  • Vandaag
    05/09/2026
  • Uiterste termijn
    01/10/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    02/10/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Karlskrona kommun
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: SE221 Blekinge län
Sector (CPV)
48000000 Software en informatiesystemen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,000,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Karlskrona kommun i samarbete med Region Blekinge och Växjö Fastighetsförvaltning Aktiebolag(VÖFAB) driver med stöd från Tillväxtverket denna del av projektet Sydostsamverkan för smarta offentliga miljöer. Projektet Sydostsamverkan för smarta offentliga miljöer, syftar till att stärka förmågan hos kommunala och regionala offentliga aktörer i sydostregionen i att utveckla och implementera AI-baserade och andra digitala verktyg för att förbättra energieffektivitet, inomhusmiljö och driftoptimering i offentliga byggnader. Denna projektdel fokuserar på användning av AI för optimering av fastighetsautomation och kommer att utvärderas inom projektet. Leverantörer kommer att arbeta med: Karlskrona kommun, Region Blekinge och Växjö Fastighetsförvaltning Aktiebolag(VÖFAB).

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://annonser.clira.io/upphandling/cffc7e10-e25d-4cf4-933f-c0c577d1ec5c
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://annonser.clira.io/upphandling/cffc7e10-e25d-4cf4-933f-c0c577d1ec5c
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/10/2026 01:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
3,000,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.