Publications Office of the EU
Polen-Bydgoszcz: Muziekinstrumenten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Bydgoszcz: Muziekinstrumenten

  • Gepubliceerd
    19/11/2021
  • Uiterste termijn
    21/12/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    21/12/2021
  • Gunning
    27/01/2022
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Locatie van de koper
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Sector (CPV)
37310000 Muziekinstrumenten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
19,512.19 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
24,500.00 PLN
Referentienummer inschrijving
ZP-PN-8/2021
Beschrijving

wraz z futerałem transportowym MyHarp.
2. Parametry Harfy:
- Wysokość ok. 147cm
- Waga ok.13,8 kg
- Zakres strun: 38 strun od C00 ;do A36
- Zastosowane drewno: klon, buk, (obudowa), świerk (pudło rezonansowe),
- Wykończenia; mahoń, drewno wiśniowe, naturalny klon, orzech, heban,
- Struny: fluorocarbon, Kürschner© dla harfy Excalibur (C00 do D26), metalowe (C27 do A36),
- Wbudowany system nagłośnieniowy Ischell Box,
Futerał transportowy MyHarp dedykowany do wyżej wymienionej Harfy.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://amfn.ezamawiajacy.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/12/2021 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
19,512.19 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
24,500.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: MyHarp Marta Mogielnicka
Postadres: ul. Łukasiewicza nr 11D lok.8
Stad: Zielona Góra
Postcode: 65-012
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.