Publications Office of the EU
AC-2026-09 Provision of Literature (English Language) Advisory and Assessment Services - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AC-2026-09 Provision of Literature (English Language) Advisory and Assessment Services

  • Gepubliceerd
    09/04/2026
  • Uiterste termijn
    12/05/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    12/05/2026
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
The Arts Council
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: IE061 Dublin
Sector (CPV)
79419000 Evaluatie-adviesdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
460,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

The Arts Council requires the services of a single service provider, with suitable experiences and qualified resources, to provide Literature Adviser (English language) services to meet the needs of the organisation both from a quality and service delivery perspective. Full details are provided in the CFT document.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7863060
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7863060
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/05/2026 15:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
460,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.