Publications Office of the EU
Litouwen-Kaunas: Ultrageluidsinstrumentarium voor diagnostische doeleinden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litouwen-Kaunas: Ultrageluidsinstrumentarium voor diagnostische doeleinden

  • Gepubliceerd
    20/01/2021
  • Uiterste termijn
    24/02/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    24/02/2021
  • Gunning
    05/03/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Viešoji įstaiga Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė
Plaats van uitvoering
NUTS code: LT Lietuva
Locatie van de koper
NUTS code: LT Lietuva
Sector (CPV)
33124120 Ultrageluidsinstrumentarium voor diagnostische doeleinden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
59,504.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Echoskopas, 1 vnt.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Viešoji įstaiga Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė
Nationaal registratienummer: 302583800
Postadres: Josvainių g. 2
Stad: Kaunas
NUTS-code: LT
Postcode: LT-47144
Land: LTU
Contactpersoon: Egidijus Audenis
Hoofdadres: http://www.kaunoligonine.lt
Elektronisch via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=558335&B=PPO
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/02/2021 09:45
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
59,504.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: UAB „Real Fusion“
Postadres:
Stad: Vilnius
Postcode:
Land: LTU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.