Publications Office of the EU
Kroatië-Zagreb: Toezicht op de bouwplaats - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Kroatië-Zagreb: Toezicht op de bouwplaats

  • Gepubliceerd
    08/01/2019
  • Uiterste termijn
    05/02/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    05/02/2019
  • Gunning
    29/04/2019
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Hrvatske ceste d.o.o. Zagreb
Plaats van uitvoering
NUTS code: HR025 Osječko-baranjska županija
Locatie van de koper
NUTS code: HR Hrvatska
Sector (CPV)
71521000 Toezicht op de bouwplaats
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,700,000.00 HRK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
915,064.00 HRK
Referentienummer inschrijving
1.126.-500/18
Beschrijving

Kompletan nadzor nad radovima rekonstrukcije državnih cesta u Našicama i prigradskom naselju Martin: (Martin-Ul. k. Zvonimira; Našice-Ul. k. P. Krešimira IV) i državne ceste oznake DC 53 (Našice-Ul. Vatroslava Lisinskog).

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/02/2019 12:00
Plaats van uitvoering
CPV-code
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,700,000.00 HRK
Definitieve waarde van de opdracht
915,064.00 HRK
Gunning van het contract
Officiële naam: Centar za organizaciju građenja d.o.o.
Postadres: Gračanska cesta 39
Stad: Zagreb
Postcode: 10000
Land: HRV
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.