Publications Office of the EU
Noorwegen-Vadsø: Taxidiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Vadsø: Taxidiensten

  • Gepubliceerd
    18/03/2022
  • Uiterste termijn
    20/04/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    20/04/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
SYKEHUSINNKJØP HF
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO082 Viken
Locatie van de koper
NUTS code: NO Norge
Sector (CPV)
60120000 Taxidiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
12,600,000.00 NOK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2021/1610
Beschrijving

The contracting authority's request concerns tenders for a framework agreement for delivery of patient transport within and out of Øvre Eiker Municipality for Vestre Viken Hospital Trust.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://permalink.mercell.com/175087698.aspx
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/04/2022 08:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
12,600,000.00 NOK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.