Publications Office of the EU
Slowakije-Žilina: Opleidingssimulatoren - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slowakije-Žilina: Opleidingssimulatoren

  • Gepubliceerd
    27/07/2021
  • Uiterste termijn
    26/08/2021
  • Geannuleerd
    03/09/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Žilinský samosprávny kraj
Plaats van uitvoering
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Locatie van de koper
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Sector (CPV)
34152000 Opleidingssimulatoren
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
144,910.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
17_21_4
Beschrijving

Predmetom zákazky je dodávka precvičovacích simulátorov strojov a zariadení pre potreby vyučovacieho procesu.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/433317
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
26/08/2021 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
144,910.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.