Publications Office of the EU
Miniwettbewerb aus Rahmenvertrag AS210093 Los 2 Rolle SW Architekt Schwerpunkt Kubernetes - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Miniwettbewerb aus Rahmenvertrag AS210093 Los 2 Rolle SW Architekt Schwerpunkt Kubernetes

  • Gunning
    12/02/2025
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
BG-Phoenics GmbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE929 Region Hannover
Sector (CPV)
72254000 Testen van software
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
445,200.00 EUR
Referentienummer inschrijving
AS210093_Los_2_89
Beschrijving

Miniwettbewerb aus Rahmenvertrag AS210093 Los 2 für die Rolle SW Architekt Schwerpunkt Kubernetes und den Zeitraum 01-12/2025 gem. Leistungsbeschreibung mit Option auf Verlängerung um ein weiteres Jahr.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
445,200.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: IDV AG
Postadres:
Stad: München
Postcode: 80339
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.