Publications Office of the EU
Duitsland-Görlitz: Technische ontwerpdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Görlitz: Technische ontwerpdiensten

  • Gepubliceerd
    03/04/2019
  • Uiterste termijn
    09/05/2019
  • Gunning
    18/11/2019
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadtverwaltung Görlitz, Dezernat I, Justiziariat, Zentrale Vergabestelle
Plaats van uitvoering
NUTS code: DED2D Görlitz
Locatie van de koper
NUTS code: DED2D Görlitz
Sector (CPV)
71320000 Technische ontwerpdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
76,613.25 EUR
Referentienummer inschrijving
143-3/19
Beschrijving

Brandschutzplanung analog Heft Nr. 17 AHO 2015, Leistungsphasen 1-9 für die Errichtung einer neuen Oberschule als Bildungscampus am Standort Rauschwalder Straße 73 in Görlitz; Zunächst ist die Beauftragung der Leistungsphase 1–3 vorgesehen. Ein Rechtsanspruch auf die Übertragung aller Leistungsphasen sowie auf die Weiterbeauftragung nach der Erbringung der Leistungsphasen 1-3 besteht nicht. Beschreibung der Optionen: stufenweise Beauftragung der Leistungsphasen 4-9. Die Weiterbeauftragung erfolgt vorbehaltlich der Verfügbarkeit von Investitions-/Fördermitteln sowie positiver bauherrenseitiger Grundsatzentscheidung zur Durchführung der Gesamtmaßnahme.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Stadtverwaltung Görlitz, Dezernat I, Justiziariat, Zentrale Vergabestelle
Postadres: Hugo-Keller-Straße 14
Stad: Görlitz
NUTS-code: DED2D
Postcode: 02826
Land: DEU
Contactpersoon: Herr Guntram Tillack
Hoofdadres: www.goerlitz.de/Wirtschaft/Auschreibungen
Elektronisch via:
https://www.evergabe.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

71320000 - Technische ontwerpdiensten

45000000 - Bouwwerkzaamheden

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
76,613.25 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Werner Sopbek Frankfurt GmbH & Co. KG
Postadres: Darmstädter Landstraße 125
Stad: Frankfurt am Main
Postcode: 60598
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.