Publications Office of the EU
Ierland-Dublin: Maken van grafische ontwerpen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Ierland-Dublin: Maken van grafische ontwerpen

  • Gepubliceerd
    14/10/2022
  • Uiterste termijn
    17/11/2022
  • Gunning
    10/03/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Bord Bia (Irish Food Board)
Plaats van uitvoering
NUTS code: IE Éire/Ireland
Locatie van de koper
NUTS code: IE Éire/Ireland
Sector (CPV)
79822500 Maken van grafische ontwerpen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
240,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
720,480.00 EUR
Referentienummer inschrijving
JH/TSSDP/09/22
Beschrijving

Event Stand Design and Graphic Management Services – Panel

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Bord Bia (Irish Food Board)
Nationaal registratienummer: N/A
Postadres: 140 Pembroke Road
Stad: Dublin 4
NUTS-code: IE
Postcode: Ballsbridge
Land: IRL
Contactpersoon: Mark Kendney
Hoofdadres: www.bordbia.ie
Elektronisch via:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=226356&B=ETENDERS_SIMPLE
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
240,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
720,480.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Buttonbox Exhibition and Display Ltd
Postadres: Unit 6, Portlaoise Enterprise Centre, Clonminam Business Park
Stad: Portlaoise
Postcode: Laois
Land: IRL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.