Publications Office of the EU
Programm Etzelwerk - Bauherrenunterstützung (Los 158) - SIA-Phasen 41 - 53 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Programm Etzelwerk - Bauherrenunterstützung (Los 158) - SIA-Phasen 41 - 53

  • Gepubliceerd
    21/11/2024
  • Uiterste termijn
    24/01/2025
  • Gunning
    20/03/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
SBB CFF FFS Einkauf Bauprojekte Standort Bern
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CH040 Zürich
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
618,494.10 CHF
Referentienummer inschrijving
cef29e75-5451-41f9-82e9-e08569a01ac3
Beschrijving

Nach Erhalt der neuen Konzession für das Pumpspeicherkraftwerk Etzelwerk im Jahr 2023 plant die SBB die Erneuerung der Kraftwerksanlagen, den Bau einer Dotieranlage und eines Dotierkraftwerks sowie diverse Umweltmassnahmen, insbesondere die ökologische Aufwertung der Region Sihlsee und der Bau einer Fischaufstiegshilfe bei Sihlhölzli. Das Mandat umfasst die Bauherrenunterstützung der SBB gemäss Dokument B1 Projekt- und Leistungsbeschrieb über die Phasen Ausschreibung SIA 41, Ausführungsprojekt SIA 51, Ausführung SIA 52 und Inbetriebnahme SIA 53 in allen oben erwähnten Projekten / Teilprojekten und übergeordneten Programmtätigkeiten. Für das Teilprojekt «Ökologische Aufwertung Region Sihlsee» umfasst das Mandat zusätzlich die Bauherrenunterstützung der SBB in den SIA Teilphasen 31 – 33

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Zuschlagskriterien
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
618,494.10 CHF
Gunning van het contract
Officiële naam: DE_TMP Baumanagement AG
Postadres:
Stad: Grenchen
Postcode: 2540
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.